Dhoma treshe në qendër të Selanikut ⋆ a.d. Imperial Palace Hotel

Benefitet e a.d.t Imperial Palace Hotel jan unike per çdo dhomë, pasi secila prej tyre ka dekorimin e vet personal.

Dhoma treshe janë të dizajnuara me stil unik, në mënyrë që ato mund të akomodojne tre persona, duke u ofruar atyre rehati në një ambient të ngrohtë dhe të pastër. Në dhoma të rehatshme me tre-krevat të a.d. Imperial Palace Hotel mysafirët marin relaks te plote në një  dyshek dysh dhe nje tek ose tri dyshekë ortopedik tek, pas një turneu në qendër të qytetit, me një shumëllojshmëri të shërbimeve që do ta bëjë qëndrimin e tyre të paharrueshëm.

Cfare ofrojne dhomat treshe

Ballkon

Sherbim Dhome

Tharese Flokesh

Dollap

Shapka

Murale

Vaske dhe Dush

Hotel informacion TV

Produkte per banjo

Elektricitet 220V/50Hz

Vizatike origjinale

Telefonate zgjimi 24 ore

Kanale Satelitore

Peshqira – Linen

Mini Bar

Krevat Dopjo

Kontroll zeri

Qilim mermeri

Wi-Fi vdsl internet

LED Full HD TV 26’’ or 32’’ me USB

Ajer I kondicionuar (Ngrohje – Ftohje)

Opsioni për një krevat dopio dhe një të vetme ose 3 shtretër të vetme

  • Luks, rehati, pastërtia dhe stafi miqësore ishin elementet që na fituan. Dhomë është e madhe dhe të rehatshme. Dekoratë të gjithë hotelin është unik. Stafi i gatshëm për të kënaqur çdo kërkesë. eksperiencë të paharrueshme.

    Anna Varna-Bulgaria
  • Dizajni dhomë! Dhomë me personalitet !! Ka një ballkon të vogël (por të përshtatshëm). Stafi i sjellshëm pritjes dhe pastërti. Dyshek më çlodhës që kam hasur ndonjëherë në një hotel.

    Boiko Belgrade-Serbi
  • Një stil të ndryshme në qytet. Dhomë është mjaft e madhe, të pastër dhe të qetë. Stafi shumë i mirë në pritje. Dekor unik. Ne patjetër do të kthehen.

    Ilia Bucharest-Rumani

Vizitorët e fundit 90-ditorë të vlerësimit

0
Booking.com
0
Hrs.com
0
Trivago.com
0
Tripadvisor.com
0
Google.com
0
Kayak.com

Dëshironi të shkarkoni Udhëzuesin turistik të Selanikut falas?