Dhoma teke në qendër të Selanikut ⋆ a.d. Imperial Palace Hotel

Benefitet e a.d. Imperial Palace Hotel jane unike per çdo dhomë, pasi secila prej tyre ka dekorimin e vet personal.
Dhomat teke janë të dizajnuara me stil unik, në mënyrë që ne to akomodohet një person, duke ofruar rehati në një ambient të ngrohtë dhe të pastër. Në dhoma të rehatshme teke të a.d Imperial Palace Hotel vizitorët mund të pushojnë në një dyshek dopjo anatomik, pas një turneu në qendër të qytetit, me një shumëllojshmëri të shërbimeve që do ta bëjë qëndrimin e tyre të paharrueshëm.

Cfare ofrojne dhomat teke

Ballkon

Sherbim Dhome

Tharese Flokesh

Dollap

Shapka

Murale

Vaske dhe Dush

Hotel informacion TV

Produkte per banjo

Elektricitet 220V/50Hz

Vizatike origjinale

Telefonate zgjimi 24 ore

Kanale Satelitore

Peshqira – Linen

Mini Bar

Krevat Dopjo

Kontroll zeri

Qilim mermeri

Wi-Fi vdsl internet

LED Full HD TV 26’’ or 32’’ me USB

Ajer I kondicionuar (Ngrohje – Ftohje)

Krevate me dyshek ortopedik

 • Room shumë i pastër, dekor të bukur, shërbim shumë të mirë në dhomë, mëngjes i shkëlqyer, i përsosur drejtë vendndodhja në qendër të qytetit.

  Frederic Kosovo
 • Një nga hotelet më të mira që kam qëndruar. dyshek përshtypjelënëse të rehatshme, layout të mirë dhomë, qasje të drejtpërdrejtë në qendër të Selanikut.

  Alexander Lisbon-Portugal
 • dhomë e madhe me krevat të madh të rehatshme me papërshkueshëm nga zëri mirë dhe ajrit të kondicionuar. staf të shkëlqyer dhe pastërti.

  Enver Istanbul-Turkey
 • Të drejtë në qendër të qytetit, dhomë të pastër, shtrat shumë të rehatshme dhe të mëdha, WiFi shpejtë, mëngjes bujare, vend fantastik, stafin e shkëlqyer, zgjedhja e përkryer!

  Yuri Moscow-Russia

Vizitorët e fundit 90-ditorë të vlerësimit

0
Booking.com
0
Hrs.com
0
Trivago.com
0
Tripadvisor.com
0
Google.com
0
Kayak.com

Dëshironi të shkarkoni Udhëzuesin turistik të Selanikut falas?