Dhoma teke në qendër të Selanikut ⋆ a.d. Imperial Palace Hotel

Benefitet e a.d. Imperial Palace Hotel jane unike per çdo dhomë, pasi secila prej tyre ka dekorimin e vet personal. Dhomat teke janë të dizajnuara me stil unik, në mënyrë që ne to akomodohet një person, duke ofruar rehati në një ambient të ngrohtë dhe të pastër. Në dhoma të rehatshme teke të a.d Imperial Palace Hotel vizitorët mund të  pushojnë në një dyshek  dopjo anatomik, pas një turneu në qendër të qytetit, me një shumëllojshmëri të shërbimeve që do ta bëjë qëndrimin e tyre të paharrueshëm.

Cfare ofrojne dhomat teke

Ballkon

Tharese Flokesh

Murale

Sherbim Dhome

Shapka

Dollap

Vaske dhe Dush

Hotel informacion TV

Telefonate zgjimi 24 ore

Vizatike origjinale

Elektricitet 220V/50Hz

Produkte per banjo

Kanale Satelitore

Peshqira – Linen

Mini Bar

Krevate me dyshek ortopedik

Kontroll zeri

Qilim mermeri

Rrobat e Bath

Wi-Fi vdsl internet connection

LED Full HD TV 26’’ or 32’’ me USB

Ajer I kondicionuar (Ngrohje – Ftohje)

Krevat Dopjo

Pamje panoramike e qytetit

  • Suite '' Aprodite "është një dhomë e mahnitshme me dekor luksoze Boutique dhe pamje fantastike nga kati i 8-të. Cilësia dhe mëngjes të pasur me larmi të madhe. Daily dhe dhomë të plotë pastrimi service.Staff gjithmonë i qeshur dhe i gatshëm për të na shërbyer.

    Nenad Moscow-Russia
  • Një nga përvojat e mia më të mira. Suite '' Afërditë "është një suitë e bukur dhe luksoze me një pamje unike të Thermaikos, hapësirë projektuar cleverly, lezetshëm xhakuzi dhe hotel shërbimet kthyer qëndrimit tonë në Selanik në një ëndërr.

    Andriana Ankara-Turkey
  • vendndodhja Very nice hotel. Suite jep një eksperiencë unike strehim. pamje Amazing-panoramike e qytetit dhe Thermaic Gjirit. dhomë gjërë me dekor romantike. Jacuzzi bukur për relaksim. Unë rekomandoj atë.

    Alicia Melbourne-Australia

Vizitorët e fundit 90-ditorë të vlerësimit

0
Booking.com
0
Hrs.com
0
Trivago.com
0
Tripadvisor.com
0
Google.com
0
Kayak.com

Dëshironi të shkarkoni Udhëzuesin turistik të Selanikut falas?