Dhomat familjare në qendër të Selanikut ⋆ a.d. Imperial Palace Hotel 4 *

Dhomat familjare janë të dizenjuara me stil unik, në mënyrë që ato mund të akomodojne katër persona, duke u ofruar atyre rehati në një ambient të ngrohtë dhe të pastër.
Këto dhoma përbëhen nga dy salla të ndryshme, të cilat janë të lidhura. Më konkretisht në sallën e parë ka një krevat dopio me dyshek anatomik dhe në sallën e dytë ka dy shtretër tek me dyshekë ortopedik.Ne këto dhoma mund të akomodohen tre ose katër persona pa kërkuar krevat shtesë. Në dhoma të rehatshme familjare të a. d. Imperial Palace Hotel mysafirët marin relaks te plote pas një turneu në qendër të qytetit, me një shumëllojshmëri të shërbimeve që do ta bëjë qëndrimin e tyre të paharrueshëm.

Cfare ofrojne dhomat familjare

Ballkon

Sherbim Dhome

Tharese Flokesh

Dollap

Shapka

Murale

Vaske dhe Dush

Hotel informacion TV

Produkte per banjo

Elektricitet 220V/50Hz

Vizatike origjinale

Telefonate zgjimi 24 ore

Kanale Satelitore

Peshqira – Linen

Mini Bar

Krevat Dopjo

Kontroll zeri

Qilim mermeri

Wi-Fi vdsl internet

LED Full HD TV 26’’ or 32’’ me USB

Ajer I kondicionuar (Ngrohje – Ftohje)

  • Dy hapësira bashku me dera e brendshme dhe / shtretër të rregullta normale. zgjedhje e përkryer për pushime tonë familjare në Selanik. raporti i shkëlqyer mes shërbimeve dhe të çmimeve.

    Egor Istanbul-Turkey
  • Dhomë ka dekorim shumë të bukur. Banjo dhe dhoma spotlessly pastër me shërbimin e përditshëm të pastrimit. Lokacioni është shumë convinient. E drejta e ardhshme për të ndaluar për në aeroport. Çdo gjë !, perfekt ne patjetër do të vizitojë përsëri.

    Anastasia Kiev- Ukrainë
  • Ndërtesa madhështore dhe për këtë arsye dhoma e madhe, mëngjes i përkryer shërbyer nga personeli mahnitshme. Vendndodhja e hotelit dhe të gjithë të shërbimit.

    Katya Sarajevo

Vizitorët e fundit 90-ditorë të vlerësimit

0
Booking.com
0
Hrs.com
0
Trivago.com
0
Tripadvisor.com
0
Google.com
0
Kayak.com

Dëshironi të shkarkoni Udhëzuesin turistik të Selanikut falas?