Dhomat dyshe në qendër të Selanikut ⋆ a.d. Imperial Palace Hotel

Benefitet e a.d. Imperial Palace Hotel është unike per çdo dhomë, pasi secili prej tyre ka dekorimin e vet personal.

Dhomat dyshe janë të dizajnuara me stil unik, në mënyrë që ne to te akomodohen dy persona, duke ofruar rehati në një ambient të ngrohtë dhe të pastër. Në dhoma dyshe të rehatshme  të a.d. Imperial Palace Hotel mysafirët marin relaks te plote në një krevat dopjo «mbreti», ose vetëm dy «tek» me dyshekë anatomik, pas një turneu në qendër të qytetit, me një shumëllojshmëri të shërbimeve që do ta bëjë qëndrimin e tyre të paharrueshëm.

Cfare ofrojne dhomat dyshe

Ballkon

Sherbim Dhome

Tharese Flokesh

Dollap

Shapka

Murale

Vaske dhe Dush

Hotel informacion TV

Produkte per banjo

Elektricitet 220V/50Hz

Vizatike origjinale

Telefonate zgjimi 24 ore

Kanale Satelitore

Peshqira – Linen

Mini Bar

Krevat Dopjo

Kontroll zeri

Qilim mermeri

Wi-Fi vdsl internet

LED Full HD TV 26’’ or 32’’ me USB

Ajer I kondicionuar (Ngrohje – Ftohje)

Krevate me dyshek ortopedik

 • zgjedhje e shkëlqyer. dhomë të rehatshme dhe shumë i pastër me të gjitha lehtësitë themelore. dekor të mirë, shumë të rehatshme dhe dyshekë anatomike.

  Derek Istanbul-Turkey
 • Dhoma të mëdha dhe të bollshme, të pajisura shumë mirë, shërbimit të përditshme çupë dhe e stafit gjithmonë i qeshur dhe të gatshëm për të plotësuar çdo nevojë tuaj.

  Benat Budapest-Hungary
 • dhomë të shkëlqyer, të pastër dhe luksoze. Shumë mirë wi-fi sinjal në të gjithë hotelin. dhomë të qetë dhe mjaft të errët edhe në mëngjes. Shumë detaje të vogla të këndshme të bëjë hotel një nga më të mirë në klasën e saj.

  Garin Moscow-Russia
 • Të qetë, të rehatshme dhe shumë e dekoruar bukur dhoma. shumëllojshmëri e madhe dhe cilësi të mirë në shuplakë mëngjes. Qeshur dhe stafit të dobishme. Nuk është rastësi që çdo herë ne jemi në Selanik kemi zgjedhur këtë hotel për të qëndrimit tonë.

  Cheryl Bucharest-Rumani

Vizitorët e fundit 90-ditorë të vlerësimit

0
Booking.com
0
Hrs.com
0
Trivago.com
0
Tripadvisor.com
0
Google.com
0
Kayak.com

Dëshironi të shkarkoni Udhëzuesin turistik të Selanikut falas?