Suite luksoze “Harmony”, në qendër të Selanikut ⋆ a.d. Imperial Palace Hotel

Benefitet e a.d. Imperial Palace Hotel jan unike ne çdo dhomë, pasi secila prej tyre ka dekorimet e veta personale. Ne pozicionin me te spikatur te hotel kanë dy suitat “Harmony” dhe “Aphrodite”. Suite “Harmonia” është e dizenjuar me stil unik në hije e blu dhe ajo mund të strehojë deri në tre persona, duke u ofruar atyre rehati në një ambient të ngrohtë dhe luksoze. Në komoditetin e suite “Harmonia” e a.d. Imperial Palace Hotel mysafirët mund të relaksohen në një dyshek anatomik dopio, pas një turneu në qendër të qytetit, duke pasur shumellojeshmerin e shërbimeve e të faciteteve, të tilla si Jacuzzi, pamje të mrekullueshme panoramike e qytetit, etj që do ta bëjë qëndrimin e tyre te paharrueshëm .

Cfare ofrojne dhomat teke

Ballkon

Tharese Flokesh

Murale

Sherbim Dhome

Shapka

Dollap

Vaske dhe Dush

Hotel informacion TV

Telefonate zgjimi 24 ore

Vizatike origjinale

Elektricitet 220V/50Hz

Produkte per banjo

Kanale Satelitore

Peshqira – Linen

Mini Bar

Krevate me dyshek ortopedik

Kontroll zeri

Qilim mermeri

Rrobat e Bath

Wi-Fi vdsl internet connection

LED Full HD TV 26’’ or 32’’ me USB

Ajer I kondicionuar (Ngrohje – Ftohje)

Krevat Dopjo

Pamje panoramike e qytetit

  • suite cilësor, i gjerë, një domosdoshmëri për çdo rast të veçantë si një martesë, të pajisur shumë mirë dhe në një vlerë shumë të mirë. kujdes kujdes në çdo detaj, e shkëlqyer dhe qualitybreakfast, parking shumë afër hotelit (çmim shumë të mirë). spot qendrore me gjithçka përreth!

    Natalija Sofia - Bulgaria
  • dhomë të shkëlqyer me pamje mahnitëse të qytetit. shtrat fantastike dhe komod dhe shërbime të caktuara në mënyrë ideale plotësojnë qëndrimit.

    Philip Bologna-Italy
  • Atmosfera dhe shije të veçantë e suite, si dhe pastërtia dhe stafi profesionalizmi bërë qëndrimit tonë të këndshme dhe të paharrueshme. Vlera shumë e mirë për të holla.

    Adriane Istanbul-Turkey

Vizitorët e fundit 90-ditorë të vlerësimit

0
Booking.com
0
Hrs.com
0
Trivago.com
0
Tripadvisor.com
0
Google.com
0
Kayak.com

Dëshironi të shkarkoni Udhëzuesin turistik të Selanikut falas?