Miresevini ne Hotelin a.d. Imperial Palace 4* ne Qender te Selanikut

Nje nga Butik hotelet me te mire ne Selanik

Hoteli a.d. Imperial Palace eshte nje Hotel me 4 yje ne qender te Selanikut, gati per t’ju mirepritur dhe per t’ju ofruar sherbime gjate gjithe vitit.

Eshte nje ndertese e re ne zemer te qytetit, me arkitekture dhe dekorime neoklasike. Fale fasades se restauruar, Hoteli a.d. Imperial Palace, eshte nje thesar per qytetin e Selanikut. Padyshim konsiderohet si nje nga zgjedhjet ideale per akomodim ne qender te Selanikut, duke qene i pershtatshem per udhetime biznesi si dhe udhetime turistike, duke kombinuar komoditetin e nje hoteli te rehatshem dhe lehtesine e aksesin e drejtperdrejte per ne qender te qytetit.

 • Hoteli ndodhet në qendër të qytetit. Parkimi shumë afer (vetëm pak metra larg) Stafi ishte shumë i sjellshëm dhe i dobishem! Hotel shume I rekomanduar.

  Alina Amsterdam -Nederland
 • Dhoma të pastra, të rehatshme, dekoruar bukur, staf shumë i sjellshëm, shërbim i mirë dhe atmosferë e këndshme. Vend shume i mirë. Çdo gjë aty pranë.

  Dorin Berlin- Germany
 • Hotel I paster, I rehatshem dhe shume I qete ne zemer te qendres se qytetit. Ideal per nje udhetim biznesi.

  Carla London – Great Britain
 • Dhoma të bukura dhe komode të gjitha të reja dhe të rinovuara, vend qendror, bufe mëngjesi i plotë me cilësi dhe shumëllojshmëri te madhe e snacks. Parkim i lehtë në zonën pa pagesë për makinën tuaj. Stafi i sjellshëm dhe i gatshëm për të ndihmuar.

  Krystiana Bucharest -Romania
 • I pastër, i gjerë, modern me shërbim shumë të mirë në çdo gjë. Një zgjedhje shumë e sinqertë.

  Sara Budapest-Hungary
 • Hotel i rehatshëm me dekorimin te bukur, I vendosur në një distancë të shkurtër nga qendra e qytetit. Stafi shumë i dobishem. Mëngjes i pasur dhe i shijshem. dhomë e qetë, edhe pse në afërsi të një rrugë kryesore.

  Danette Brussels -Belgium

Nje ekperience speciale akomodimi ne Selanik

Qellimi kryesor i a.d. Imperial Palace Hotel eshte te ofroje nje eksperience speciale mikpritjeje. Duke u fokusuar ne sherbime me standarte te larta dhe filozofi te cilat bazohen ne sherbime te personalizuara, a.d. Imperial Palace Hotel siguron akomodime te shkelqyera per te gjithe vizitoret qe nga fillimi i vizites se tyre. Duke mbajtur brenda dekorimet ne stilin neoklasik, hoteli a.d. Imperial Palace magjeps dhe le mbrese ne te ftuarit qe ne heren e pare, fale muraleve elegante dhe mbreselenese, duke dhene ndjesine e nje udhetimi te vecante neper historine e Selanikut. Dhomat e shkelqyera te Hotelit a.d. Imperial Palace mund te akomodojne 1-3 persona ne dhoma per tek, cift dhe tre persona. Hoteli a.d. Imperial Palace eshte nje nga hotelet e pakta ne qytet qe kane dhoma familiare me dy krevate, kuin nje familje me 4 pjesetare mund te qendroje me komoditet. Per vizitoret me me shume kerkesa, ofrojme dy suita luksoze, suita “Harmony” dhe suita “Aphrodite” ne tarracen e Hotelit a.d. Imperial Palace. Per me teper, ne Hotelin a.d. Imperial Palace ndodhet nje bar-restorant ku te ftuarit mund te shijojne nje kafe, ose nje pije dhe mund te shijojne pjata elegante te zones ne restorant (bufe mengjesi).

Hoteli a.d. Imperial Palace ka nje vend-ndodhje te privileguar ne zemer te qendres komerciale dhe te biznesit ne Selanik, ne distance te shkurter nga sheshi Aristotelous dhe zones se famshme te “Ladadika”. Eshte gjithashtu afer qendres se ekspozitave “Helexpo”, qendres se kongresit “I. Vellidis” dhe porit te Selanikut.

Piket nga te ftuarit e 90 diteve te fundit.

0
Booking.com
0
Hrs.com
0
Trivago.com
0
Tripadvisor.com
0
Google.com
0
Kayak.com

Dhoma takimesh dhe eventesh ne Selanik

Hoteli a.d. Imperial Palace eshte nje nder te paktet hotele në qendër të Selanikut me dy dhoma (2) konferfencash, të pajisura plotësisht, me një kapacitet maksimal prej njëqind e tetëdhjetë (180) personash secila. Në a.d. hotel Imperial Palace mund te organizohen me shume sukses konferenca, seminare, leksione ose marrje e mostrave.

Parking ruajtur në Selanik City Center Hotel

Në largesi 50 metra nga a.d. Imperial Palace hotel ka një Parking te mbyllur te ruajtur, që funksionon 24 orë, eshte në dispozicion dhe gjithmonë ne shërbim te klientëve tanë në çmime preferenciale. Vizitorët e hotelit mund të përfitojnë nga ofertat përkatëse te internetit.

Do t’ju pëlqente të shkarkonit Guiden Turistike te Selanikut falas?